Poniżej prezentujemy podstawowe funkcjonalności usługi Telefonii Cyfrowej Pro internet (TCP) i wynikające z nich korzyści dla Abonenta:

1. Numer telefoniczny
Każdy Klient korzystający z usług TCP otrzymuje w ramach abonamentu publiczny numer telefoniczny ze strefy numeracyjnej (058),  np. 0 58 735-05-00. Dzięki temu usługa jest w pełni funkcjonalna – można zarówno wykonywać jak i odbierać połączenia telefoniczne.

2. Niski abonament
Abonament miesięczny za usługę TCP w przypadku korzystania jednocześnie z usługi dostępu do Internetu wynosi jedynie 14,90 zł brutto.

3. Tanie połączenia lokalne i międzymiastowe
Opłaty za połączenia lokalne i międzymiastowe w usłudze TCP to jedynie 0,08 zł brutto za minutę rozmowy ! Dodatkowo, opłaty za połączenia są naliczane sekundowo już po pierwszej minucie połączenia.

4. Bezpłatne połączenia w ramach sieci Pro-internet
Wszyscy Klienci usługi TCP w Pro internet rozmawiają między sobą całkowicie za darmo, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez ograniczeń !

5. Dodatkowe funkcjonalności
Istnieje możliwość uruchomienia w ramach usługi TCP dodatkowych funkcjonalności, takich jak „Fax-2-email” oraz „Voice-2-email”.

6. Bezpłatny dostęp do Panelu Administracyjnego i billingu online
Każdy Abonent usługi TCP otrzymuje bezpłatnie dostęp do swojego panelu administracyjnego i billingu online w wersji elektronicznej. W ramach panelu administracyjnego można m.in. zarządzać usługami „Fax-2-email” i „Voice-2-email”, oraz na bieżąco śledzić wykonywane jak i odbierane połączenia.

kosa11